Vernostný program

Veľmi si vážime si lojálnosť našich pravidelne kupujúcich zákazníkov, ktorým ponúkame zvýhodnenie v podobe vernostných zliav. Ak sa u nás zaregistrujete, automaticky sa Vám začnú počítať všetky vykonané a zaplatené nákupy. Po dosiahnutí nižšie uvedených hodnôt nákupov sa Vám automaticky nastaví vernostná zľava všetkých ďalších nákupov. A to bez časového obmedzenia a vernostná zľava platí dokonca aj na všetky akciové produkty !

 

Ak ste náš verný a lojálny zákazník, vernostnú zľavu Vám nezrušíme - nebudeme Vám ju pravidelne nulovať, ako u väčšiny podobných "vernostných" programov.

 

Výhody registrovaných zákazníkov:

  • Vernostná zľava z nákupu, ktorú je možné kombinovať s existujúcimi akciovými ponukami
  • Pravidelný prehľad o novinkách a akciách. 
  • Limitované a prednostné ponuky nových produktov

 

Hranice objemu nákupov a výška zľavy:

 

celkový objem nákupov nad  50 EUR - zľava 2%

celkový objem nákupov nad 150 EUR - zľava 3%

celkový objem nákupov nad 300 EUR - zľava 5%

celkový objem nákupov nad 600 EUR - zľava 7%

 

Príklad: registrovaný zákazník nakúpi v apríli za 35 EUR, v máji 30 EUR - prekročil teda hranicu nákupov 50 EUR a má nárok na vernostnú zľavu 2%.

V júni urobí ďalšiu objednávku na akciový produkt, napríklad Mix tubusov, ktorý je v akcii s 18% zľavou. K tejto zľave sa automaticky pripočíta jeho vernostná zľava 2%, jeho nákup bude mať celkovú zľavu 20%.

 

Pravidlá a podmienky: 

Vernostný program nie je určený pre predajcov, ktoré majú vlastné ceny. Do vernostného programu sa započítavajú len prijaté a zaplatené nákupy, vrátené či nevyzdvihnuté balíky sa do histórie nákupov nezapočítavajú. Klient musí byť v eshope www.zigmundo.sk registrovaný a pri nákupe je nutné prihlásiť sa do svojho účtu.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo úprav pravidiel vernostného programu, vrátane práva vernostný program kedykoľvek pozastaviť alebo zrušiť. Všetky sumy sú v EUR včítane DPH.

Prevádzkovateľom a organizátorom vernostného programu je spoločnosť:

Popcorn Slovakia s.r.o.

Na Pasienku 96, 90025 Chorvátsky Grob

Slovensko.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie