Vernostný program

Veľmi si vážime si lojálnosť našich pravidelne kupujúcich zákazníkov, ktorým ponúkame zvýhodnenie v podobe vernostných zliav. Ak sa u nás zaregistrujete, automaticky sa Vám začnú počítať všetky vykonané a zaplatené nákupy. Po dosiahnutí nižšie uvedených hodnôt nákupov sa Vám automaticky nastaví vernostná zľava všetkých ďalších nákupov. A to bez časového obmedzenia a vernostná zľava platí dokonca aj na všetky akciové produkty !

 

Ak ste náš verný a lojálny zákazník, vernostnú zľavu Vám nezrušíme - nebudeme Vám ju pravidelne nulovať, ako u väčšiny podobných "vernostných" programov.

 

Výhody registrovaných zákazníkov:

  • Vernostná zľava z nákupu, ktorú je možné kombinovať s existujúcimi akciovými ponukami
  • Pravidelný prehľad o novinkách a akciách. 
  • Limitované a prednostné ponuky nových produktov

 

Hranice objemu nákupov a výška zľavy:

 

celkový objem nákupov nad  50 EUR - zľava 2%

celkový objem nákupov nad 150 EUR - zľava 3%

celkový objem nákupov nad 300 EUR - zľava 5%

celkový objem nákupov nad 600 EUR - zľava 7%

 

Príklad: registrovaný zákazník nakúpi v apríli za 35 EUR, v máji 30 EUR - prekročil teda hranicu nákupov 50 EUR a má nárok na vernostnú zľavu 2%.

V júni urobí ďalšiu objednávku na akciový produkt, napríklad Mix tubusov, ktorý je v akcii s 18% zľavou. K tejto zľave sa automaticky pripočíta jeho vernostná zľava 2%, jeho nákup bude mať celkovú zľavu 20%.

 

Pravidlá a podmienky: 

Vernostný program nie je určený pre predajcov, ktoré majú vlastné ceny. Do vernostného programu sa započítavajú len prijaté a zaplatené nákupy, vrátené či nevyzdvihnuté balíky sa do histórie nákupov nezapočítavajú. Klient musí byť v eshope www.zigmundo.sk registrovaný a pri nákupe je nutné prihlásiť sa do svojho účtu.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo úprav pravidiel vernostného programu, vrátane práva vernostný program kedykoľvek pozastaviť alebo zrušiť. Všetky sumy sú v EUR včítane DPH.

Prevádzkovateľom a organizátorom vernostného programu je spoločnosť:

Popcorn Slovakia s.r.o.

Na Pasienku 96, 90025 Chorvátsky Grob

Slovensko.