Svetová čokoláda a slovenský jemne slaný karamel Zigmundo - skvelé spojenie chutí.

 

Na náš popcorn používame čokoládu od najznámejšieho slovenského čokolatiéra s titulom Fino de Aroma Master Chef Chocolatier. Niektoré z jeho čokolád získali prestížne ocenenie Great Taste Awards, čím sa zaradili medzi najlepšie čokolády na svete - a tieto čokolády sú na našich popcornoch.

Fino de Aroma - toto označenie udeľuje Svetová kakaová organizácia a používa sa iba pri 6% celkovej svetovej produkcie kakaa. Umožňuje vedieť o kakaových bôboch každý detail a určiť ich pôvod - kto a kde kakaové bôby pestuje a spracováva.

Ak máte chuť na skutočný čokoládový popcorn, hľadajte označenie Fino de Aroma.

 
Na popcorn najprv nanesieme vrstvu nášho jemne slaného karamelu, ktorý si predtým musíme vyrobiť, na popcorne ho necháme vychladnúť. Paralelne pripravujeme tekutú čokoládu, ktorú následne nanesieme na karamel - tento už "čaká" na guľôčkach popcornu. Schladíme, aby čokoláda stvrdla a mohli sme ju zabaliť do tubusov.
Výsledkom je úžasný čokoládovo-karamelový popcorn, kde najprv ucítite chuť vynikajúcej čokolády a s prehryznutím kôrky karamelu Vás zaplaví aj charakteristická oriešková chuť nášho karamelu.
popcorn-pyramidka-mliecna 1024x1024
 
zigmundo tubus cokolada 2021 MAR 1024x767 horka front
Novinka Tip
Horká Čokoláda 70% & Karamel Popcorn 250g tubus - čokoládově - karamelový popcorn
8,45 €

    Skvelá čokoláda Fino de Aroma nanesená na náš karamelový popcorn. Výrazná chuť 70% horkej čokolády v kontraste s jemne slaným karamelom Vás určite dostane....

Vypredané 
52500801
zigmundo tubus cokolada 2022 JAN 1024x767 mliecna front GT SK
Tip
Mliečna Čokoláda 50% & Karamel Popcorn 250g tubus - čokoládovo-karamelový popcorn
8,45 €

Delikátny popcorn s prémiovou Fino de Aroma čokoládou nanesenou na náš karamelový popcorn. Slovenský popcorn ocenený na prestížnej celosvetovej súťaži Great Taste Awards...

Vypredané 
52500301
2 položiek celkom