Zigmundo popcorn na konferencii Samoška Košice.

 

Zigmundo popcorn na konferencii Samoška Košice.

 
 

Na východ to nemáme až tak na skok, preto sme uvítali možnosť prezentovať náš produkt na každoročnej konferencii v Košiciach. Vedeli sme, že na túto napoly konferenciu, napoly malú výstavu, sa chystajú desiatky regionálnych obchodníkov. Čo sme brali ako výbornú príležitosť sa s nimi na jednom mieste porozprávať a získať spätnú väzbu. Preto sme aj akceptovali ponuku stať sa bronzovým partnerom konferencie. V podstate sme sa stretli so všetkými osobami v daných spoločnostiach, ktoré majú čo povedať k sortimentu v ich predajniach. Ako vždy - prudko bodoval Original Caramel Popcorn a nadviazali sme aj konkrétne obchodné kontakty. Veríme teda, že už vo veľmi krátkej dobe budú naše produkty dostupné minimálne v Košiciach.

 

Na výstave prednášalo viacero zaujímavých rečníkov, ako napr.bývalý minister Ivan Mikloš, no mňa najviac zaujali prednášky ohľadne trendov nákupného správania sa slovenských spotrebiteľov. Tieto len potvrdili fakt, že čoraz väčšie množstvo zákazníkov si overuje pôvod výrobku a jeho zloženie. Aj preto sme veľmi radi, že sme od začiatku stavili na vlastnú výrobu, vlastnú značku a poctivé suroviny.

 

 

Peter

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie